Η έκθεση της καλοκαιρινής έκθεσης 2015 στη ΔΙΟΝ TV |
![]() |
![]() |
![]() |
Written by mouseio |
There are no translations available.
Στο βίντεο που ακολουθεί γίνεται αναφορά απο το κανάλι της ΔΙΟΝ TV στην έκθεση που γίνεται στο Ναυτικό Μουσείο Λιτοχώρου. Ενώ στην συνέντευξη παίρνουν μέρος ο Πρόεδρος του Ναυτικού Μουσείου κύριος Τριανταφύλλου Ιωάννης καθώς και ζωγράφοι/καλλιτέχνες της έκθεσης οι κυρίες Γάβρη Ειρήνη και η Γαλανοπούλου - Μακρή Χαρούλα. |
Εργασίες
Έργα Δημήτρη Μάρα |
Εργασία - Έρευνα Σαπφώ Μορτάκη |
Εργασίες - βιβλία Μασταγκά Σωτήρη |
Εργασίες Καρπώνης Αθανάσιος |
Ψηφιακή περιήγηση |